fidan.jpg

Şirket Felsefesi & Politikası
Samtruck ile birlikte büyüyün...

Politikamız;

 

Müşteri memnuniyetini tüm faaliyetlerin odağında tutmak, sürekli gelişmek, değişimi yönetmek, yenilikçi ve dinamik olmak, çalışan personellerimizin sürekli gelişimine olanak tanımak, hedef odaklı çalışarak tüm faaliyetlerde rekabetçi politikalar uygulamaktır.

Tüm bunları gerçekleştirebilmek için sürdürülebilir kârlılık politikasıyla rekabet gücünü arttırmaktan yana olan bir firma olmaktır.

Felsefemiz;

 

Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve rakiplerimiz tarafından sektörde en iyi ve en yenilikçi firmalardan biri olarak tanınmaktayız. Bu hedefimize ulaşabilmekteki en önemli unsur olarak ekibimizi görüyoruz.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını, günümüzün gereksinimlerini dikkate alarak, uluslararası standartlara haiz maksimum hizmet kalitesi ile tam zamanında karşılayarak, müşterilerimizin sürdürülebilir rekabet koşullarına uyum sağlamalarını;

aynı zamanda ülkemizin gelişmesine ve kalkınmasına katkıda bulunarak, mümkün olan en kısa süre içerisinde, yurtiçi ve yurtdışı işletmeler tarafından aranan ve tercih edilen çözüm odaklı bir firma olmaktır.