Siparis İptal ve İade

Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden//bozmadan, kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Aynı şekilde ürünü tahrip etmeden//bozmadan, kullanmadan teslim tarihinden itibaren onbeş (15) günlük süre içinde değişim yapabilirsiniz.

Değişim ve iade yaparken kargo ücreti müşteriye aittir, karşı ödemeli gönderilen kargolar kabul edilmez ve bakiyeden düşülmez, İade veya değişim işlemi yapılmaz.  Ürün İadelerinde ÜCRETSİZ KARGO olarak satın alınan ürünlerin kargo bedeli de, iade onaylandıktan sonra, ürün fiyatından düşülerek kredi kartı veya verilecek olan hesabınıza 3 ile 5 iş günü içinde aktarılacaktır. 

İade veya değişim talep etmek için lütfen [email protected] adresimize mail adresimize mail gönderiniz veya 0212 671 03 45 numaralı telefonumuzdan bize ulaşıp mazeret bildiriniz.

İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri : Axam Otomotiv Yedek Parça Ltd. Şti. - İKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ DOLAPDERE SANAYİ SİTESİ 13. ADA NO:32 BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL adresimize gönderiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kuryeye tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Orijinal ambalajı atılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, eğer değişim veya iade yapacak ise kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermek zorundadır, kullanım veya yeniden satılabilirliğinde bozulma söz konusu ise iade veya değişim yapılamaz.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma vb. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade veya değişim olarak alamamaktayız.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-4 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Havale iadeleri 7 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.