fidan.jpg

Kurumsal
Samtruck ile birlikte büyüyün...

Hakkımızda

Uzun yıllardır sektör içinde aktif rol alan ekibimiz, yepyeni bir oluşumla Axam Otomotiv Yedek Parça Ltd. Şti. Ünvanı altında nitelikli ve profesyonel alt yapısıyla hizmet vermektedir. Yepyeni bir profil ve kurumsal kimliğe kavuşan şirketimiz, kurulduğu andan itibaren sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır. 

Axam Otomotiv;

Güçlü temellere ve üstün tecrübelere sahip bir şirkettir. Profesyonel ve dinamik ekibi, sektör ihtiyaçlarını analiz etme ve uygulama konusunda tam nitelikli ve donanımlıdır. Markasının arkasında yatan güç, kurumsallığı ve heyecanını her geçen gün yenileyen dinamik ve deneyimli ekibidir. Bugün yılların tecrübesini harmanlayarak üstün hizmetler sunan şirketimiz, sektör içindeki yerini her geçen gün daha da güçlü hale getirmektedir.

Yönetim anlayışı olarak sıcak ve güven algısının yüksek olduğu bağlar kurmak için çalışır. Bu anlamda profesyonel hizmet anlayışını, güven veren ayrıcalıkları ile birleştirmeyi şirket kültürünün bir parçası olarak öne çıkarmayı çok önemser. Sizleri de memnun müşterilerimizle dolu ailemizin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyarız.